Volné termíny na mořský rybolov v Norsku 2024 - nebojte se nás kontaktovat !

MIKATECH Real Shad 15 cm - Tschernobyl UV (2ks)

Kód: SW15203
249 Kč 125 Kč / 1 ks
Ihned (3 ks)

Real Shad 15 cm - Tschernobyl UV je ručně odlévaná nástraha na candáta, štiku, sumce a mořské ryby od firmy MIKATECH - Duisburg. Zpracování a odolnost jsou naprosto dokonalé. Více než 10 ulovených candátů nebo okounů na jeden Real Shad není žádnou vzácností!

Detailní informace

Detailní popis produktu

To nejlepší na trhu - MIKATECH - 100% handmade in Germany! 

  • výrazná račí příchuť
  • tichý - bez chrastítka
  • doporučejeme i pro mořský rybolov
  • laminované tělo (delší trvanlivost a neuvěřitelný lesk nástrahy)
  • lehce plovoucí (light floating)
  • extra velké 12.5 mm oči (pro větší šanci na útok v přední části nástrahy)
  • vysokofrekvenční pohyb (candát, štika, sumec, treska, halibut)
  • 100% ruční výroba v Německu
  • 100% bez toxických změkčovadel

Real Shad 15 cm - Tschernobyl UV je ručně odlévaná nástraha na candáta, štiku, sumce a mořské ryby od firmy MIKATECH - Duisburg. Zpracování a odolnost jsou naprosto dokonalé. Více než 10 ulovených candátů nebo okounů na jeden Real Shad není žádnou vzácností! Napuštěné račí aroma zajišťuje, že ryby nástrahu lépe vnímají i z větší vzdálenosti díky "olejové stopě" mastného krevetového aroma a při kousání ji déle udrží v ústech, než ji opět vyplivnou. To je velká výhoda zejména pro začátečníky, protože mají delší čas na nastražení háčku. Díky speciální měkké gumové směsi se Real Shad neobyčejně snadno nechá nasát okouny a candáty. Kromě toho je náš materiál toxikologicky bezpečný a je vyroben v Holandsku. Nicméně tato gumová směs vyrobená z našeho FlexSols Plastisolu je velmi odolná proti záběru a bezpečně drží na jigové hlavě i při prudkých náhozech, kdy jde o odhozovou vzdálenost. To je dobré nejen pro životní prostředí, ale také pro vaši peněženku. Tam, kde ostatní otevírají druhé balení gum, vy stále lovíte první Real Shad z blistru. Štíhlý a propracovaný tvar modelu Real Shad zajišťuje lehce boční, ale nikoliv přerušovaný chod. Přesně takový pohyb nástrahy, který nutí dravce k útoku.

Na povrchovou úpravu každého modelu Real Shad je použita "laminace". To znamená, že po ručním nalepení očí se každá jednotlivá guma ponoří do čirého 170stupňového plastisolu až ke kořeni ocasu a laminuje se. Jedná se o jakýsi ochranný obal kolem nástrahy, díky kterému vydrží mnohem déle než běžná gumová rybka bez "laminace". Díky laminaci se guma leskne jako žádná jiná na trhu! Přesvědčte se sami a staňte se součástí rodiny MIKATECH.

Řadu Real Shad 15 cm doporučujeme pro sladkovodní i mořský rybolov. V překladu Černobyl UV je, jak už jeho název napovídá, neuvěřitelně UV aktivní, a proto se ideálně hodí do hlubokých a kalných vod. Určitě vyzkoušejte na lov tresek a menších halibutů přívlačí!

* SAF rybolov (Mgr. Filip Souček) výhradním distributorem německé firmy MIKATECH v České a Slovenské republice

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Real Shad 15 cm
V balení: 2 ks
Barva: Tschernobyl UV
Aroma: strong crayfish flavour
Hmotnost: 16 g
Délka: 15 cm
Materiál: soft / light floating
Ftaláty: 0 %
Záruka: 2 roky

MIKATECH Real Shad

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: