Volné termíny na mořský rybolov v Norsku 2024 - nebojte se nás kontaktovat !

Věrnostní program až 12 %

Členem věrnostního slevového programu SAF rybolov se stanete pouhou registrací na našem webu. S registrací získáváte řadu výhod, které Vám přinesou opravdu výhodné nákupy se slevou 5 až 12 %. 

REGISTRACE | NOVÝ KLIENT - 5% sleva

Sleva ve výši 5 % je základní slevou poskytovanou při celkové útratě 1 Kč až 15 000 Kč. Po dosažení celkové útraty 15 000 Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 8 % slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.

TOP KLIENT - 8% sleva

Sleva ve výši 8 % platí při celkové útratě 15 001Kč až 30 000 Kč. Po dosažení celkové útraty 30 000 Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 10% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.

EXCLUSIVE KLIENT - 10% sleva

Sleva ve výši 10 % platí při celkové útratě 30 001Kč až 60 000Kč. Po dosažení celkové útraty 60 000 Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 12% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.

VIP KLIENT - 12% sleva 

Sleva ve výši 12 % platí při celkové útratě nad 60 001 Kč.Tato sleva bude zákazníkovi započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno .

Hodnota předchozího nákupu je připisována na věrnostní účet do 14 pracovních dnů od realizace (odeslání) objednávky. Celková suma realizovaných objednávek se zobrazuje ihned po přihlášení.

Pokud si bude časový rozdíl mezi dvěma následujícími objednávkami větší, než 12 měsíců, bude výše dosaženého slevového bonusu automaticky nastavena na výchozí 5% slevovou hranici bez ohledu na výši předchozí objednávky!

Odpovídájící slevy se projeví změnou cen celého sortimentu po řádném přihlášení člena na eshopu www.safrybolov.cz

Do celkového stavu zákaznického účtu budou započítány pouze převzaté a zaplacené objednávky. Odpovídající částka bude na účet zákazníka připsána až po převedení dobírkové finanční částky na účet společnosti. V případě odstoupení od kupní smlouvy a následném vrácení objednávky, bude z konta zákazníka odečtena odpovídající finanční částka, která bude odpovídat hodnotě zrušené nebo vrácené objednávky nebo její části. 

Na co nelze uplatnit věrnostní slevu

Věrnostní slevy lze uplatnit na všechny produkty na e-shopu, které na detailu produktu nemají uvedenou větu * na produkt se nevztahují žádné slevy a jiná zvýhodnění. Mohou to být produkty konkrétní značky, nebo produkty, které jsou již zlevněné. Věrnostní sleva se obecně nevztahuje na zboží označené štítkem: outlet / výprodej / sleva / akce