Volné termíny na mořský rybolov v Norsku 2024 - nebojte se nás kontaktovat !

O nás

Internetový obchod SAF rybolov je pokračování příběhu cestování, rybaření a dlouholetém životu v Norsku. Věřím, že našim zákazníkům nabízíme víc, než jen úhledně zabalené anonymní krabice s objednaným zbožím.
 

saf_fb_header

O projektu

Projekt SMARTARCTICFOX vznikal postupně a roky. Je založen na mém vztahu k přírodě a životnímu prostoru, který mě odjakživa fascinoval. Od svých dvaceti let života jsem podnikal výpravy na vlastní pěst, s batohem na zádech, rybářským prutem a do nebezpečně krásných koutů světa - Grónska, Islandu, Švédska, Finska, Norska, Aljašky, Yukonu, Patagonie - Chile, Argentiny...

S tímto příběhem vlastně souvisí i jméno projektu SMARTARCTICFOX, které nevzniklo náhodou. K jeho označení mě před mnoha lety dovedl poměrně náročný přechod několika fjordů v severozápadní části Islandu. Po téměř dva týdny mi byly jediným zpestřením a vlastně i určitou vzpruhou polární lišky, které mě po celou dobu doprovázely. Svojí šikovností a schopností přežít v tvrdých podmínkách mě inspirovaly nejen pro název cestovní agentury.