Volné termíny na mořský rybolov v Norsku 2024 - nebojte se nás kontaktovat !

Ripper REDBASS SWIMMER 20 cm

Kód: SWIM20-FG
outlet discount-0
Značka: RedBass
99 Kč –30 %
swimmer xxl fluo green
99 Kč –30 % 69 Kč

Zvolte variantu

TOP NÁSTRAHA PRO LOV PROPADEM! Účinná zbraň na všechny velké dravé ryby z extraměkkého materiálu! Nástraha SWIMMER se vyznačuje excelentním chodem i při pomalém tažení, kdy jednak svůdně kmitá ocásek a navíc se celá nástraha kolébá ze strany na stranu.

Detailní informace

Barva: Brown/Silver
Ihned (8 ks) | SWIM20-BS
99 Kč
69 Kč
Barva: Fluo Green
Ihned (5 ks) | SWIM20-FG
99 Kč
69 Kč
Barva: Bass
Ihned (2 ks) | SWIM20-B
99 Kč
69 Kč
Barva: Ghost Natur
Ihned (3 ks) | SWIM20-GN
99 Kč
69 Kč
Barva: Rainbow Trout
Ihned (3 ks) | SWIM20-RT
99 Kč
69 Kč

Detailní popis produktu

RIPPER NA MOŘE / REDBASS SWIMMER - XXL (200mm) 1ks

TOP NÁSTRAHA PRO LOV PROPADEM! Účinná zbraň na všechny velké dravé ryby z extraměkkého materiálu! Nástraha SWIMMER se vyznačuje excelentním chodem i při pomalém tažení, kdy jednak svůdně kmitá ocásek a navíc se celá nástraha kolébá ze strany na stranu. Měkkost a přirozenost pohybu umocňuje duté bříško! Ručně vyráběný extra měkký špičkový ripper, který ryba jen tak "nevyplivne" a díky použitému mimořádně měkkému materiálu se jej po záběru snaží polknout! Díky propracovaným povrchovým detailům, 3D očím a propracovanému barevnému provedení je pro dravce magnetem, který nenechají bez povšimnutí proplout! VYZKOUŠENO NA RYBÁCH!

PROHLÁŠENÍ: MATERIÁL POUŽITÝ K VÝROBĚ NEOBSAHUJE SVHC LÁTKY ( NAPŘ. FTALÁTY) A VYHOVUJE TAK CHEMICKÉMU ZÁKONU ČESKÉ REPUBLIKY A EVROPSKÉMU NAŘÍZENÍ REACH. TATO SKUTEČNOST JE DOLOŽITELNÁ CERTIFIKACÍ TÜV A ZPRÁVOU ČIŽP ČR.


NÁŠ TIP

✓ pro pohodlný a bezstarostný mořský rybolov přilepte nástrahu k jigové hlavičce kapkou vteřinového lepidla. Zmíněná rada prodlouží životnost nástrahy a ušetří spoustu času, krerý nemusíte věnovat její kontrole. Kapku vteřinového lepidla oceníte především při rybolovu velkých agresivních polaků, kellerů a obecňaček, které nástrahu atakují většinou hned několikrát za sebou.


POPIS NÁSTRAHY

  • unikátní velká nástraha na mořské dravce
  • materiál RedBass
  • osvědčené přírodní i dráždivé barvy

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rippery
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: