Volné termíny na mořský rybolov v Norsku 2024 - nebojte se nás kontaktovat !

STANLEY Aerolight Transit Mug - Fog Metallic (350ml)

Kód: 10-10788-065
860 Kč
U dodavatele

Řada produktů STANLEY Transit, s technologií AeroLight™ je navržena tak, aby byla lehká, sbalitelná a nepropustná na cesty i pro každodenní dojíždění do školy nebo do práce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řada produktů STANLEY Transit, s technologií AeroLight™ je navržena tak, aby byla lehká, sbalitelná a nepropustná na cesty i pro každodenní dojíždění do školy nebo do práce. Termohrnky z řady Transit jsou o 33 % lehčí než standardní termohrnky STANLEY z nerezové oceli. Řada transit je vyrobena  technologií STANLEY AeroLight™ , která se skládá z dvojité vakuové izolace z válcované oceli, díky které bylo dosaženo zásadního snížení hmotnost - aniž by byla ohrožena schopnost termohrnku udržet obsah v požadované teplotě, horké nebo studené, nebo by byla jakkoliv omezena fyzická životnosti termohrnku. Tyto plně nepropustné a 100% těsnící termohrnky nabízí minimalistický design, nízkoprofilové víčko, jsou kompaktní a snadno se přenášejí. Pohodlně se vejdou i do držáků nápojů v autě.

Tento nízkoprofilový termohrnek je o třetinu lehčí než naše standardní termohrnky podobných objemů z nerezové oceli. Tajemství spočívá v technologii STANLEY AeroLight™ featherweight, která však nesnižuje odolnost ani tepelný výkon.  Obsah zůstane studený nebo horký od chvíle, kdy opustíte domov, až do doby, kdy skončíte svoje putování za dobrodružstvím nebo váš každodenní příjezd do zaměstnání. Víčko s průchodem na pití se pevně uzavře pro nepropustné a plně těsnící přenášení v tašce nebo batohu.

  • dvojitá stěna s vakuovou izolací AeroLight™
  • netekoucí v jakékoliv poloze
  • 100% těsnící
  • patentní těsnící víčko s pítkem
  • kompatibilní s držáky nápojů do auta (průměr základny: 7 cm)
  • lze mýt v myčce nádobí
  • výška 163 mm
  • průměr 69 mm

Před použitím vypláchněte termohrnek teplou vodou. Naplnění termohrnku tekutinou, s teplotou vyšší než 95°C, může zvýšit tlak v hrnku v čase a způsobit vystříknutí extrémně horkého obsahu při jeho následném otevření. Plňte lehce pod okraj tak, aby nedošlo při uzavírání k přetečení, které by mohlo způsobit znečištění okolí nebo případně i popálení. Nikdy nevkládejte termohrnek do mikrovlnné trouby, trouby, plotnu nebo na přímý oheň. Vždy pečlivě utáhněte víčko, po uzavření otevřete a znovu uzavřete patentní uzávěr, kvůli uvolnění tlaku. Patentní uzávěr otevírejte vždy ve svislé poloze. Při údržbě a používání se řiďte piktogramy originálního návodu, v době zakoupení. Termohrnky s horkým obsahem držte z dosahu dětí. Neplňte karbonizovaným nebo fermentovaným obsahem. Termohrnky nejsou vhodné na uchovávání mléka a kojenecké stravy z důvodu možného množení bakterií při poklesu teploty obsahu pod 60° C. Termohrnky je možné mýt v neprofesionální myčce bez přísad chloru a bromu, kdy časem může dojít ke kosmetickým změnám, které nemají vliv na funkci a nejsou důvodem k reklamaci. Nepoužívejte pro čištění abrazivní přípravky. Pro důkladnější čištění vnitřní části, odstranění zápachu a skvrn, můžete použít jedlou sodu rozpuštěnou v teplé vodě nebo běžné tablety na čištění zubních protéz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Termohrnky
Objem: 350 ml
HOT: 4 hodiny
COLD: 6 hodin
ICED: 20 hodin
Hmotnost: 180 g
BPA free: 100 %
Vodotěsnost: 100 %
Materiál: nerezová ocel
Záruka: 25 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: