Volné termíny na mořský rybolov v Norsku 2024 - nebojte se nás kontaktovat !

WFT ELECTRA PRO 700 PR Full HP

Kód: 700 720
outlet discount-0
Značka: WFT
18 990 Kč –26 %
WFT ELECTRA PRO 700 PR Full HP
18 990 Kč –26 % 13 990 Kč
1 - 3 dny

Pravoruký multiplikátor na elektrický pohon do Norska pro rybolov na hloubkách od 100 m níže se sílou nejívení až 20 kg. Je velmi lehký, ale ne větší než běžně používaný manuální multiplikátor o stejné kapacitě šňůry. Vysoký převod a velmi jemný chod při poskytování maximálního komfortu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete si rybolov užít, ulovit více ryb? Zvažte pořízení elektrické multiplikátoru. Na trhu se samozřejmě nabízí mnoho výrobců, kteří se s nabídkami multiplikátorů doslova předhájení. WFT se na mořský rybolov specializuje již od počátků svého vzniku a nabízí ucelenou kolekci, kde si snad vybere každý rybář. Tato elektrika jménem WFT ELECTRA PRO 700PR HP je vybavena vysoce výkonným elektromotorem s ložisky Japonské výroby. Elektromotor je velký a silný i pro navíjení těžších nástrah z velkých hloubek. Vyšší síla navíjení 20kg Vám pomůže při zdolávání těžších ryb a výrazně zrychluje i navíjení těžších pilkrů a kompletních montáží při silném odporu vody.

Ovládat tento multiplikátor je velmi jednoduché, stačí si projít v klidu doma návod v češtině, navinout šňůru a hned jej dostanete do ruky.
Doporučujeme Vám zakoupit i šňůru od WFT, která je již předvolena v menu multiplikátoru. Odkaz na tyto šňůry naleznete níže ve variantách produktu.

Obrovskou výhodou je záruční i pozáruční servis, který je v Praze. Pokud chcete, aby Vám stroj fungoval perfeně po dlouhá léta, je dobré po návratu z výpravy nechat si jej odborně odsolit a promazat, což stojí cca 500Kč a určitě se Vám to vyplatí.

Technické parametry multiplikátoru:
Multiplikátor má 2 ložiska z ušlechtilé oceli vyrobené v Japonsku, hvězdicovou brzdu, počítadlo do 999m a spolehlivou elektroniku s funkcemi, které Vám pomáhají k pohodlnému rybolovu. O elektronice se toho dá napsat samozřejmě mnohem více, ale to se dočtete až v samotném návodu.


Kapacita šňůry WFT KG Strong: 360 m 0,25 mm na 39 kg
Síla navíjení: 20 kg
Návin za minutu: až 200 m
Počet ložisek: 2
Přev. poměr: 1:3,5
Návin na 1 ot.: 60 cm
Hmotnost: 700 g


Balení obsahuje:

- multiplikátor
- propojovací kabely k baterii
- návod k použití v českém jazyce

Doplňkové parametry

Kategorie: El. multiplikátory
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: