Volné termíny na mořský rybolov v Norsku 2024 - nebojte se nás kontaktovat !

Ponožky Geoff Anderson BootWarmer Sock - merino (44-46) L

Kód: 259 6609

Detailní popis produktu

...jak tvrdí sám Geoff A. - "nejlepší ponožky, jaké kdy budete vlastnit!" 

Ponožky Geoff Anderson BootWarmer Sock jsou opravdu špičkové, jde totiž o nejvyšší řadu ponožek, kterou Geoff nabízí! Na vyšší pořizovací cenu po několika málo výpravách zapomenete! Ponožky jsou prodyšné, odolné a hlavně z novozélandského merínové vlny, která Vaše nohy uchová v teple a pohodlí. Pro rybaření v Norsku vřele doporučujeme kombinovat s holínkami Dunlop! 

GEOFF ANDERSON — ponožky vždy přitahovaly naši pozornost, ale obrovské množství opravdu dobrých výrobců nám zatím bránilo vrhnout se do výroby. Po mnoha letech vývojové práce jsme konečně vyřešili hádanku a přidali 3 funkční vylepšení, která se dramaticky liší i od těch nejlepších ponožek, které znáte.

Zachování dobře známého komfortu vlny Merino a zároveň poskytuje nebývalou odolnost proti oděru.
Kombinace zkušeností, specializovaného výzkumu, vývoje a nejpokročilejší technologie pletení na světě a shromáždila je tam, kde pochází nejkvalitnější merino vlna na světě.
Elastická podpora strategicky zapletená do každé ponožky, aby napomáhala její funkci. ESS™ zajišťuje nízkou kompresi podporující cirkulaci a ponožku, která se nehrne ani nesjíždí.

Za každým párem ručně vyrobených ponožek stojí více než 117 let historie výroby ponožek. Odolné a pohodlné. Tyto ponožky obsahují odolnou přízi z vlny Merino, odpružení smyčkovým vlasem, vyztužení, elastickou podporu a vynikající manžetový úplet a spojují je všechny dohromady do páru ponožek, které je velmi těžké překonat.

Spojili jsme se s výrobci, kteří jsou na špici inovací, a oba jsme hrdí na to, že vyrábíme ty nejlepší ponožky, jaké kdy budete vlastnit.


TECHNICKÉ PARAMETRY

✓ bezkonkurenční odolnost proti oděru
✓ novozélandská merino vlna
✓ vynikající měkkost a pohodlí
✓ minimální hmotnost
✓ odolnost vůči zápachu
✓ ideální distribuce teploty a vlhkosti
✓ extra odolnost pro ochranu proti nárazu
✓ špičkové mikroklima 

✓ vysoce strečová manžeta pro pohodlí a výdrž
✓ maximální odpružení zajišťuje nejvyšší komfort a dokonalé mikroklima
Y Zámek paty pro udržení ponožky na místě
ESS™ elastický podpůrný systém přes horní část nohy pro optimální výdrž během nošení
polstrování Comfort Zone™ a zesílené zóny s vysokým dopadem pro extra odolnost
✓ elastický oblouk
✓ bezešvé zapínání špičky pro pohodlí

MATERIÁLOVÉ SLOŽENÍ

✓ 78% čistá novozélandská merino vlna
✓ 4% Elastan
✓ 18% Polyamid

OBSAH BALENÍ

✓ počet (1ks)
✓ barva (dle obrázku)
✓ balení (kartonová krabička)


ESS™ elastický podpůrný systém

V elastickém podpůrném systému jsou elastické prvky strategicky zapleteny do ponožky, aby napomáhaly její funkci. ESS™ poskytuje přizpůsobené přizpůsobení a podporu uzamčením ponožky k noze a bérci s minimální kompresí. Těsné přiléhavé střihy jsou zásadní pro snížení tření a smykových sil, ke kterým pravděpodobněji dochází v nedbalé a špatně padnoucí ponožce. Speciální elastické podavače jsou připevněny samostatně ke stroji, aby umožnily nastavení napětí v elastických prvcích ve struktuře ponožek, aby poskytly potřebnou podporu a padnutí.

Proč TechnicalMerino?

Merino vlákno je přirozenou, harmonickou volbou při výběru punčochového zboží, které budete nosit na pokožce a poskytne noze ochranu. Naše merino je získáváno pouze od etických dodavatelů a používáme inteligentně. Lehké, pevné, odvádějící vlhkost a prodyšné. Jeho přirozené vlastnosti zajišťují, že je prodyšný a zároveň odolává zápachu a udržuje nízké dráždivé vlastnosti pro zachování integrity pokožky. Během všech těch let testování nic nenaplnilo naši myšlenku udělat nejlepší ponožky na světě lepšími, než vynalézt pletací techniku, která umožňuje odolnost proti oděru pouze vlně u kůže a syntetickým komponentům na vnější straně. 

PONOŽKY GEOFF ANDERSON - ROZDĚLENÍ PODLE GRAMÁŽE

mceclip0-3

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ponožky & termo
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: