Volné termíny na mořský rybolov v Norsku 2024 - nebojte se nás kontaktovat !

MIKATECH Real Shad 12.5 cm - Classic Motoroil UV (3ks)

Kód: SW15229
249 Kč 83 Kč / 1 ks
Vyprodáno

Real Shad 12.5 cm - Classic Motoroil UV  je ručně odlévaný jig na candáta a okouna od firmy MIKATECH - Duisburg. Zpracování a odolnost jsou naprosto dokonalé. Více než 10 ulovených candátů nebo okounů na Real Shad není žádnou vzácností!

Detailní informace

Detailní popis produktu

To nejlepší na trhu - MIKATECH - 100% handmade in Germany! 

  • výrazná račí příchuť
  • tichý - bez chrastítka
  • laminované tělo (delší trvanlivost a neuvěřitelný lesk nástrahy)
  • plovoucí (ideální pro všechny druhy přívlače)
  • extra velké 8mm oči (pro větší šanci na útok v přední části nástrahy)
  • střední frekvence (candáti a okouni zbožňují)
  • 100% ruční výroba v Německu
  • 100% bez toxických změkčovadel

Real Shad 12.5 cm - Classic Motoroil UV  je ručně odlévaný jig na candáta a okouna od firmy MIKATECH - Duisburg. Zpracování a odolnost jsou naprosto dokonalé. Více než 10 ulovených candátů nebo okounů na Real Shad není žádnou vzácností! Napuštěné račí aroma zajišťuje, že ryby nástrahu lépe vnímají i z větší vzdálenosti díky "olejové stopě" mastného krevetového aroma a při kousání ji déle udrží v ústech, než ji opět vyplivnou. To je velká výhoda zejména pro začátečníky, protože mají delší čas na nastražení háčku. Díky speciální měkké gumové směsi se Real Shad neobyčejně snadno nechá nasát okouny a candáty. Kromě toho je náš materiál toxikologicky bezpečný a je vyroben v Holandsku. Nicméně tato gumová směs vyrobená z našeho FlexSols Plastisolu je velmi odolná proti záběru a bezpečně drží na jigové hlavě i při prudkých náhozech, kdy jde o odhozovou vzdálenost. To je dobré nejen pro životní prostředí, ale také pro vaši peněženku. Tam, kde ostatní otevírají druhé balení gum, vy stále lovíte první Real Shad z blistru. Štíhlý a propracovaný tvar modelu Real Shad zajišťuje lehce boční, ale nikoliv přerušovaný chod. Přesně takové chování při vedení nástrahy, jaké miluje candát.

Na povrchovou úpravu každého modelu Real Shad je použita "laminace". To znamená, že po ručním nalepení očí se každá jednotlivá guma ponoří do čirého 170stupňového plastisolu až ke kořeni ocasu a laminuje se. Jedná se o jakýsi ochranný obal kolem nástrahy, díky kterému vydrží mnohem déle než běžná gumová rybka bez "laminace". Díky laminaci se guma leskne jako žádná jiná na trhu! Přesvědčte se sami a staňte se součástí rodiny MIKATECH.

* SAF rybolov (Mgr. Filip Souček) výhradním distributorem německé firmy MIKATECH v České a Slovenské republice

Doplňkové parametry

Kategorie: Real Shad 12.5 cm
V balení: 3 ks
Barva: Classic Motoroil UV
Aroma: strong crayfish flavour
Hmotnost: 10 g
Délka: 12.5 cm
Materiál: super soft / floating
Ftaláty: 0 %
Záruka: 2 roky

MIKATECH Real Shad

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: