1) Věrnostní sleva 3 % za registraci a přihlášení v době nákupu. 2) Věrnostní sleva 5% po součtu všech objednávek nad 10.000,- platí pro každý další nákup. 3) Sleva 10% pro klienty SAF.

Pilkry

Pilkery Banán – univerzální pilkry speciálně vyvinuté pro mořský rybolov v Norsku. Banánovitý tvar těla vyvolává dráždivý pohyb padajícího listu při klesání do hloubky. Silné o dostatečně velké kroužky umožňují uvolněný pohyb obratlíku v přední části těla. Pohyb koncového trojháku zdobeného červenou bužírkou působí velmi přirozeně. V polovině těla nástrahy je přídavné oko pro případné vyzbrojení dalším háčkem nebo trojháčkem. V kombinaci s kusem sledě nebo makrely je "Banán" velmi účinnou nástrahou pro lov štikozubců a tresek obecných.

Pilkery Mak – účinné pilkry banánového tvaru s přídavným úhoříkem. Červenostříbrné nástrahy pro hlubinný mořský rybolov by ve vaší výbavě na treskovité ryby rozhodně chybět neměly. Přídavný makrelový hák zvyšuje šanci na dobře provedený zásek i v případě, že ryba na pilkr útočí shora nebo ze strany.

 

Nejprodávanější

80
399180399
Značky
 

Stránka 1 z 2 - 22 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 22 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.