Volné termíny na mořský rybolov v Norsku 2024 - nebojte se nás kontaktovat !

Guideline Roller Bag

Kód: GL102581
discount-0
Značka: Guideline
5 068 Kč
2-3 týdny

Guideline Roller Bag je extra velká a lehká muškařská taška pro delší rybářské expedice. Dokonalý společník na dlouhé cesty. Vyrobena z 600D/300D/400g pevné a větru odolávající TPE tkaniny. Taška má silné zpevněné dno tvořené pevnou deskou s odolnými širokými kolečky, pro které není problémem zdolat jízdu i po nerovné štěrkové cestě. Bytelné víko tašky je uzavíratelné hlavním zipem, který má uzamykatelné jezdce pro ochranu obsahu tašky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Guideline Roller Bag je extra velká a lehká muškařská taška pro delší rybářské expedice. Dokonalý společník na dlouhé cesty. Vyrobena z 600D/300D/400g pevné a větru odolávající TPE tkaniny. Taška má silné zpevněné dno tvořené pevnou deskou s odolnými širokými kolečky, pro které není problémem zdolat jízdu i po nerovné štěrkové cestě. Bytelné víko tašky je uzavíratelné hlavním zipem, který má uzamykatelné jezdce pro ochranu obsahu tašky. Velká vnější plachta s prostornou kapsou na povrchu je odolná vůči povětrnostním vlivům. Součástí tašky jsou silné popruhy na obou stranách vyrobené z pevného materiálu.

Kompresní popruhy uvnitř tašky zabraňují pohybu zavazadel v případě, že taška není zcela naplněna. Uvnitř tašky nalezneme světlou reflexní vložku pro lepší viditelnost a orientaci v zavazadlech. Součástí vnitřního systému jsou tři prostorné síťované kapsy.

S kapacitou 150 litrů se jedná o jednu z největších a nejlehčích tašek na kolečkách na trhu, která je dostatečně prostorná pro uložení 4-dílných 10 stop dlouhých prutů nebo 6-dílných DH prutů.

  • pevná spodní konstrukce s terénními koly
  • polyesterová tkanina 600D potažená PU

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Úložné systémy
Velikost: 83 cm x 44 cm x 42 cm
Barva: světle šedá s černými a oranžovými detaily
Objem: 150 l
Hmotnost: 4.2 kg
Záruka: 2 roky

Guideline Ultra Light Back Concept

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: