Volné termíny na mořský rybolov v Norsku 2024 - nebojte se nás kontaktovat !

SaBoFlex Quick Scent aromat gumových nástrah 30 ml - Salmon (losos)

Kód: HA5110
159 Kč
Ihned (8 ks)

SABOFLEX Quick Scent Salmon je tekutý velice výkonný aromat gumových nástrah s příchutí lososa. Skvělý pro dipování nových i starých přívlačových gum! Aromaty SaBoFlex dokážou z nástrah vytáhnout i odporný "čínský ftalátový smrad", vsáknout se do ní a nahradit ho vlastní esencí!

Detailní informace

Detailní popis produktu

SABOFLEX Quick Scent Salmon je tekutý velice výkonný aromat gumových nástrah s příchutí losasa. Skvělý pro dipování nových i starých přívlačových gum! Aromaty SABOFLEX dokážou z nástrah vytáhnout i odporný "čínský ftalátový smrad", vsáknout se do ní a nahradit ho vlastní esencí!

Proč používat aromaty a boostery SABOFLEX a kdo je vlastně tento výrobce? Pro většinu rybářů je holandská firma SABOFLEX pravděpodobně neznámá, ale v jednom rybářském odvětví jde o naprostou špičku v celosvětovém měřítku - ve výrobě plastisolu, barev a aromatů pro odlévání gumových nástrah! Výše uvedený fakt stručně vysvětluje kvalitu a především kompatibilitu s širokým spektrem gumových nástrah. Aromaty SABOFLEX jednoznačně zvyšují atraktivitu gumových nástrah - ty neztrácejí pružnost, nedeformují se a k sobě nelepí! Příklady využití níže.

Skvělé využití pro sladkovodní rybolov: dipované nástrahy dávají výhodu začátečníkům - ryba drží nástrahu déle v tlamě - více času na zásek! 

Neuvěřitelné možnosti v oblasti mořského rybolovu: dipujte přes zimu velké jigy na tresky a halibuty v esenci - Mackerel, Salmon nebo Squid a vyprovokujte k záběru ty největší monstra z mořského dna!

Pozor na dávkování - 1 vstřik na 10 kusů nástrah o velikosti 10 cm!

Bez ftalátů - vyrobeno v Holandsku

*SAF rybolov (Mgr. Filip Souček) výhradním distributorem holandké firmy HaBaFlex (včetně produktů SaBoFlex) v České a Slovenské republice

Doplňkové parametry

Kategorie: Aromaty
Aroma: losos
Konzistence: tekutina
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: