Doprava CZ 65,- | SK 5€ | EU 15€ | 3% registrace

WFT SEA KING 800 PR HP RH (pravoruký) + kabely + pletenka

Kód: 694 800
Akce
Značka: WFT
22 900 Kč –9 %
WFT SEA KING 800 PR HP RH
22 900 Kč –9 % 20 900 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pravoruký multiplikátor na elektrický pohon do Norska pro rybolov na hloubkách od 100 m níže. Je velmi lehký, ale ne větší než běžně používaný manuální multiplikátor o stejné kapacitě šňůry. Vysoký převod a velmi jemný chod jsou zajišťovány 13 ložisky při poskytování maximálního komfortu. Vysoká rychlost navíjení i síla v tahu šetří oproti používání běžného manuálního multiplikátoru čas především při navíjení bez zaseklé ryby. Podle velikosti ryby se sami můžete rozhodnou i pro zdolání ryby vysokým výkonem elektromotoru. Multiplikátor je vybaven všemi moderními prvky jako jsou vysoká rychlost navíjení, síla v tahu, vysoký brzdový výkon nebo automatické přerušení navíjení při přiblížení konce šňůry ke špici prutu, které výrazně zjednodušují jeho používání. Zesílený automatický řadič drží krok s vysokým výkonem japonského elektromotoru. Pevná hvězdicová brzda je jemně nastavitelná. Tlačítko FLIP a stopka volnoběhu umožňují pohodlnou obsluhu i jednou rukou. Prut se drží lehce bez nutnosti obejmutí celé rukojeti. Ovládání všech funkcí pomocí 3 tlačítek umožňuje neuvěřitelně snadnou obsluhu. Součástí dodávky je vysoce kvalitní pletená šňůra KG STRONG MULTICOLOR 420m / 39kg (0.25mm)! Multiplikátor je naprogramován pro používání šňůr WFT KG STRONG. Při používání pletených šňůr jiných výrobců může docházet při měření k výrazným nepřesnostem.

Pro idelání combo na mořský rybolov v Norsku doporučejeme kombinovat s plnostěnným karbonovým prutem FLADEN MAXXIMUS SOLID CARBON SHADOW 2.10M 20-60LBS!


TECHNICKÉ PARAMETRY

✓ ozubené převody a pastorky z nerezové oceli (13 ložisek)
✓ korozi odolná úprava
✓ bronzová cívka
✓ precizní hvězdicový brzdový systém
✓ ergonomický grip pro pohodlné uchopení kličky
✓ kvalitní LCD display s počítadlem do 999m (spolehlivá elektonika - viz. návod v češtině)

✓ váha: 960g
✓ kapacita: 420m/0.25mm (WFT KG Strong) nebo 540m/0.22mm 
✓ převod: 3.2:1 
✓ návin za minutu: až 210m
✓ otočení kličkou: 55cm
✓ tažná síla: 30kg/cm

 

OBSAH BALENÍ

naviják
✓ kabely
✓ návin WFT KG Strong Multicolor 420m / 39kg (0.25mm)
✓ návod v češtině
✓ balení (karton)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Navijáky
Záruka: 2 roky

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
JH Avatar autora | 7.1.2022
Investice které rozhodně nelituji! Perfektně zpracovaný naviják, který stoprocentně uspokojí každého rybáře, který se rozhodl lovit ve velkých hloubkách i ty největší ryby. Silný, výkonný a kompaktní naviják s perfektní brzdou pro ty nejnáročnější. Vřele doporučuji!
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora multiplikátor WFT SEA KING 800 PR HP RH 7.1.2022 14:56
Vždy jsemo dmítal elektrické navijáky. Nyní se specializuji na chytání ve velkých hloubkách, konkrétně na lov okouníků. Tyto ryby se zdržují pod 130m, proto jsem svůj názor přehodnotil a rozhodl se investovat do tohoto multiplikátoru. Jednoznačně správné rozhodnutí a dobrá volba které rozhodně nelituji! Silný výkonný a prfektně zpracovaný naviják, do kterého se vyplatí investovat. Každému lovci který chce chytat ve velkých hloubkách, jakékoliv ryby, včetně těch největších, vřele doporučuji! Navíc děkuji za odborné rady a vřelý přístup pana majitele.
Odpovědět