Norsko 2026 – volné termíny

SAF PLASTI-X CHARLIE 15 cm - Pink Beast

Kód: SAF15CH-PB
85 Kč
Ihned (9 ks)

SAF PLASTI-X CHARLIE 15cm – Pink Beast je výrazná, ale promyšleně postavená gumová nástraha s průhledným rezavo-růžovým bříškem, tmavým hřbetem s interferenční modrou a cíleným UV akcentem v horní polovině hřbetu. Tahle kombinace dává velmi dobrý smysl pro štiky, větší predátory i mořský rybolov.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SAF PLASTI-X CHARLIE 15cm – Pink Beast je ručně odlévaná a finálně dotažená gumová nástraha, kterou vyrábíme kus po kuse tady u nás. Tahle varianta stojí na velmi povedeném kontrastu průhledného bříška s rezavo-růžovým tónem, tmavého hřbetu nasyceného interferenční modrou barvou a cíleně dávkované UV aktivity v horní polovině hřbetu, která jí ve vodě přidává další vrstvu čitelnosti bez toho, aby působila přehnaně.

Právě v tom je síla barvy Pink Beast. Nepůsobí jako obyčejná křiklavá guma bez logiky, ale jako velmi zajímavý přirozený vzor s vlastním životem. Průhledné bříško s teplým vnitřním tónem může připomínat menší rybku, která je plná jiker nebo působí „zraleji“, zatímco tmavší hřbet s modrým interferenčním nádechem drží nástraze hloubku, siluetu a výraz. Právě to, že UV zůstává jen v horní části hřbetu a bříško je ponechané průhledné bez UV, vytváří velmi zajímavý kontrast a ve vodě dává nástraze živější a propracovanější efekt.

Model CHARLIE 15cm v logice SAF PLASTI-X představuje robustnější pracovní profil pro rybáře, kteří hledají víc objemu, stabilnější chod a silnější použití než u subtilnějších gum. Právě spojení většího těla, výraznější práce nástrahy a takhle postavené barvy dělá z této varianty velmi zajímavou pracovní gumu.

Velmi dobré využití má Pink Beast při mořském rybolovu. CHARLIE dává smysl všude tam, kde chceš aktivnější nástrahu s větší razancí a dobrou čitelností ve sloupci i při propadu. Pro tresky, kelery, pollaky i další mořské predátory je to silná kombinace robustnějšího profilu, stabilního chodu, přirozeně působícího kontrastu a UV akcentu v horní části nástrahy, který pomáhá držet čitelnost bez zbytečného přehlcení.

Velmi dobrý smysl má tahle varianta také na sladké vodě, a to hlavně pro štiky a větší predátory obecně. Právě štikařská logika tady funguje velmi dobře – větší sousto, silnější profil, výrazný kontrast a nástraha, která si dokáže říct o pozornost. Pink Beast je přesně ten typ barvy, který umí být dost přirozený na to, aby nepůsobil lacině, ale zároveň dost výrazný na to, aby štiku opravdu vyprovokoval.

U modelu CHARLIE hraje důležitou roli také celkové dotažení detailu. Nástrahy osazujeme kvalitními 3D očima Sybai v extrémní velikosti 15 mm, které mají výraznější vrstvu pryskyřice a pomáhají celé gumě dodat čistší a výraznější finální vzhled. Oči lepíme gelovým vteřinovým lepidlem, které je usadí přesně a bez nečistého spoje nebo nevzhledné mezery pod okem.

Stejnou péči věnujeme i finálnímu začištění každé nástrahy. Po odstřižení od plastisolu každý odstřih ještě ručně zatavujeme, aby výsledek působil čistě, konzistentně a profesionálně. Právě tyhle drobnosti dělají na hotové nástraze rozdíl.

SAF PLASTI-X nevzniká od stolu. Tyhle handmade gumové nástrahy vyrábíme z materiálů, které sami známe, používáme a prodáváme. U CHARLIE to navíc přirozeně navazuje i na naši dílnu a na formy ARES, ze kterých tenhle směr tvarově i logicky vychází.

Perfektní logiku tady dává spojení s našimi SAF jigovými hlavičkami, protože právě kombinace kvalitní hlavy a dobře postavené gumy dělá funkční celek. A pokud si chceš nástrahy ladit ještě dál, navazuje na to celý SAF ekosystém – lití gum, aromaty, lepidlo SABOFLEX Quick Fix i povrchové ladění pomocí SABOFLEX Quick Dip.

Pink Beast je výrazná, ale velmi chytře postavená pracovní barva pro moře i štiky, všude tam, kde chceš spojit robustnější profil, silnější chod, přirozeně lákavý kontrast a UV akcent tam, kde opravdu dává smysl. Přesně na tom tahle SAF PLASTI-X CHARLIE 15cm stojí.

→ Veškeré detailní technické informace naleznete níže v tabulce Parametry produktu.

↓ Pod popisem produktu najdete také související a podobné produkty, které vám usnadní výběr a pomohou sestavit kompletní výbavu.

Doplňkové parametry

Kategorie: SAF PLASTI-X CHARLIE 15 cm – robustní gumové nástrahy
Hmotnost: 26 g
V balení: 1 ks
Oči: 15 mm
Délka: 15 cm
Materiál: soft
Ftaláty: 0 %
Licence: Habaflex, Græte
Barva: Pink Beast
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola